Tajništvo: (02) 450 38 00 info@konsak.si

Zaposleni

UČITELJI

RAZREDNA STOPNJA

Razred in oddelek Učitelji/-ica Pogovorne ure
 1. a Petra Smodič sreda; 12.05 – 12.55 (po predhodni najavi)
Dodatna učiteljica Barbara Gerečnik ponedeljek; 12.10.-12.55 (po predhodni najavi)
OPB1
1. b Petra Simonič torek; 12.10 – 12.55 (po predhodni najavi)
Dodatna učiteljica Sonja Čokl torek; 12.10-12.55 (po predhodni najavi)
OPB2
2. a Lidija Klančič ponedeljek, 10. 30 – 11. 15 (po predhodni najavi)
OPB3 Suzana Knap ponedeljek, 11.20 -12.05 (po predhodni najavi)
2. b Mateja Škalič četrtek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
OPB4 Petra Permozer sreda, 12.10 – 12.55 (po predhodni najavi)
3. a Tanja Strelec torek, 9. 25 – 10. 10 (po predhodni najavi)
OPB5 Jolanda Pukšič ponedeljek, 12.10 – 12.55 (po predhodni najavi)
3. b Nina Tomšič sreda, 11. 20 – 12.05 (po predhodni najavi)
OPB6 Eva Visinski
JV I. VIO:
Alenka Protner
Sonja Čokl
1. a Barbara Gerečnik
Alenka Protner
Eva Visinski
1. b Sonja Čokl
Eva Visinski
2. a Klaudija Muršec
2. b Vesna Medved
3. a, b Sonja Čokl
Petra Smodič

Tanja Strelec

Mateja Škalič

Petra Marovt

4. a Jožica Ljubej petek, 10.30 – 11.15 (po predhodni najavi)
OPB
4. b
Cvetka Dietner Krajnc petek, 9.25 – 10.10 (po predhodni najavi)
OPB
5. a Senka Jauk četrtek, 11.20 – 12.05 (po predhodni najavi)
5. b Sara Glavič četrtek, 11.20 – 12.05 (po predhodni najavi)
OPB

TJA, 1.-3.r, 4.a

 

TJA, 4.b, 5.b

 

Lavra Vilčnik Kurnik

Kuhar Andreja

Ponedeljek, 9.25 – 10.10 (po predhodni najavi)

Pon, 8.20 – 9.05 (po predhodni najavi)

 

 UČITELJI

PREDMETNA STOPNJA

Učitelj/-ica Predmet Razrednik Pogovorne ure
Klemen Markelj TJA, SLJ 6. a ponedeljek, 12.10–12.55 (po predhodni najavi)
Nika Švaljek MAT  6. b četrtek 11.20 – 12.05 (po predhodni najavi)
Petra Kozar Bežan GUM 7. a sreda, 12. 10 – 12. 55 (po predhodni najavi)
Andreja Černe Novak SLJ 7. b torek, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
Matjaž Ezgeta TJA 8. a ponedeljek: 10.30 – 11.15 (po predhodni najavi)
Karmen Fošnarič Kozar MAT 8. b četrtek, 11.20 – 12.05 (po predhodni najavi)
Nina Babič PSIH 9. a po dogovoru (02/450-38-18)
Sabina Grabar SLJ 9. b ponedeljek, 9.25–10.10 (po predhodni najavi)
Alenka Protner FIZ, TIT sreda, 9.25–10.10 (po predhodni najavi)
Robert Hriberšek TIT četrtek, 12.10–12.55 (po predhodni najavi)
Anita Škraban NEM, GEO sreda, 9.25–10.10 (po predhodni najavi)
Goran Tušak UBE, RVT, MME ponedeljek, 9.25–10.10 (po predhodni najavi)
Tina Steineker KEM sreda, 12.10–12.55 (po predhodni najavi)
Jelka Marin DSP
Blanka Mlakar DSP, MAT četrtek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
Mitja Kovačič ŠPO, IŠP, ŠZZ torek, 11.20 – 12.05 (po predhodni najavi)
Nina Babič DSP
Karla Karnet ŠPO sreda, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
Suzana Knap LUM, OPB, LS ponedeljek, 11.20 -12.05 (po predhodni najavi)
Violeta Ravnjak SLO, TJA ponedeljek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
Monika Trstenjak DSP četrtek, 13.10–13.55 (po predhodni najavi)
Vesna Madžarac NAR,  BIO, GOS ponedeljek, 11.20 – 12.05 (po predhodni najavi)
Tina Oder TJN, DKE ponedeljek, 8.20 – 9.05 (po predhodni najavi)
Doroteja Šrimpf DSP, knjižnica ponedeljek, 12.00 – 13.00
Manja Švajger DSP
Lavra Vilčnik Kurnik TJA ponedeljek, 9.25 – 10.10 (po predhodni najavi)
Petra Lozinšek OPB
Kristina Pečečnik ZGO ponedeljek, 9.25–10.10 (po predhodni najavi)

 

 

OSTALI DELAVCI

Delavec Funkcija
Jasmina Voršič ravnateljica
Andreja Kuhar pomočnica ravnateljice
Nina Babič šolska psihologinja
Jelka Marin specialna pedagoginja
Blanka Mlakar specialna pedagoginja
Doroteja Šrimpf knjižničarka
Tanja Špes psihologinja – DSP
Aleksandra Markuš tajnica
Violeta Adamič računovodkinja
Vesna Medved spremljevalka otroka
Klaudija Muršec spremljevalka otroka
Anja Derbuc spremljevalka otroka
Matej Pangerl organizator šolske prehrane
Darko Kermavc hišnik
Marija Fras kuharica
Marija Veinhandl, Marija Bračko, Sonja Erdelji pomočnica kuharice – čistilka
Darja Cimerman čistilka
Zdenka Hunjadi čistilka
Darinka Lončarič čistilka
Breda Drofenik čistilka
Katja Hunjadi čistilka
Zvonka Mlakar čistilka

 

Prilagodi izgled strani