UČITELJI

         

RAZREDNA STOPNJA

         
Razred in oddelek   Učitelji/-ica   Pogovorne ure
         
 1. a   Tanja Strelec   torek, 10.30- 11.15 (po predhodni najavi)
Dodatni učitelj   Barbara Gerečnik   torek, 10.30- 11.15 ( po predhodni najavi)
OPB  

Barbara Gerečnik

Martina Oder

  torek, 10.30- 11.15 ( po predhodni najavi)

 

torek, 10.30–11.15

1. b   Nina Tomšič   petek, 10. 30 – 11. 15 (po predhodni najavi)
Dodatni učitelj   Sonja Čokl   petek, 10. 30 – 11. 15 (po predhodni najavi)
OPB   Eva Visinski   torek, 10.30 – 11.15
         
2. a   Petra Smodič   ponedeljek, 12.10 – 12.55
OPB   Petra Permozer   četrtek, 9. 25 – 10. 10 (po predhodni najavi)
2. b   Lidija Grgič   sreda, 11.20-12.05
OPB  

Martina Oder

Suzana Knap

 

torek, 10.30–11.15

četrtek, 11.20 – 12.05

         
3. a   Lidija Klančič   sreda, 8. 20 – 9. 05 (po predhodni najavi)
OPB   Laura Vilčnik Kurnik   sreda, 8.20 – 9.05
3. b   Mateja Škalič   ponedeljek, 12.10–12.55
OPB   Tanja Špes   ponedeljek, 10.30 – 11.55 (po predhodni najavi)
         
JV I. VIO   Sonja Čokl,
Alenka Protner,
Petra Smodič,
Materja Škalič,
Barbara Gerečnik
   
         
4. a   Jožica Ljubej   sreda, 10.30–11.15
OPB   Jolanda Pukšič   ponedeljek, 12.10-12.55
4. b   Cvetka Dietner-Krajnc   petek, 9.25–10.10
OPB   Robert Hriberšek
Domen Cajnkar
  torek, 9.25-10.10
         
5. a   Senka Jauk   ponedeljek, 12.25 – 13.10
OPB   Jolanda Pukšič   ponedeljek, 12.10-12.55
5. b   Sara Glavič   petek, 11.20–12.05
OPB   Robert Hriberšek
Domen Cajnkar
  ponedeljek, 12.10-12.55
         
JV I. VIO   Lidija Grgič,
Mateja Škalič,
Lidija Klančič,
Cvetka Dietner-Krajnc
   
         
TJA   Andreja Kuhar   Ponedeljek, 13.45 (ob predhodni najavi)

UČITELJI

       

PREDMETNA STOPNJA

       
Učitelj/-ica Predmet Razrednik Pogovorne ure
       
Matjaž Ezgeta TJA 6. a četrtek, 9.25–10.10
Karmen Fošnarič Kozar MAT 6. b sreda, 9.25–10.10
Domen Cajnkar ZGO, DKE 7. a torek, 9.25–10.10
Sabina Grabar SLJ 7. b torek, 11.20–12.05
Klemen Markelj TJA, SLJ 8. a četrtek, 10.30–11.15
Alenka Protner FIZ, TIT 8. b torek, 11.20–12.05
Petra Kozar Bežan GVZ 9. a sreda, 12. 10 – 12. 55
Andreja Černe Novak SLJ 9. b ponedeljek, 10.30–11.15
Robert Hriberšek TIT   sreda, 11.20 – 12.05
Anita Škraban NEM, GEO   sreda,  8.20 – 9.05
Goran Tušak MAT, MME, RVT   torek, 8.25–9.05 (po predhodni najavi)
Jasmina Voršič KEM, NAD   ponedeljek, 10.30–11.15
Jelka Marin DSP   ponedeljek, 11.20-12.05
Mitja Kovačič ŠPO, OPB, IŠP   ponedeljek, 11.20 – 12.05
Nina Babič DSP    
Olga Pečnik ŠPO, ŠSP   petek, 9. 25 – 10. 10
Stojan Berlič GEO   sreda, 9. 25 – 10. 10 (po predhodni najavi)
Suzana Knap LUM, OPB, LS   četrtek, 11.20-12.05
Violeta Ravnjak SLO, TJA   sreda, 10. 30–11. 15 (po predhodni najavi)
Nika Švaljek MAT   sreda, 9.25 – 10.10
Vesna Madžarac NAR,  BIO, GOS   torek, 9.25–10.10
Doroteja Šrimpf DSP, knjižnica    
Tanja Špes     ponedeljek, 10. 30–11. 15 (po predhodni najavi)
Lavra Vilčnik Kurnik     sreda, 8.20–9.05
Barbara Gerečnik     torek, 10.30–11.15
Eva Visinski     torek, 10.30–11.15

OSTALI DELAVCI

     
Delavec   Funkcija
     
Damir Orehovec   ravnatelj
Jasmina Voršič   pomočnica ravnatelja
Nina Babič   šolska psihologinja
Jelka Marin   specialna pedagoginja
Doroteja Šrimpf   knjižničarka
Tanja Špes   psihologinja – DSP
Aleksandra Markuš   tajnica
Violeta Adamič   računovodkinja
Darko Kermavc   hišnik
Marija Fras   kuharica
Marija Vajnhandl   pomočnica kuharice – čistilka
Darja Cimerman   čistilka
Zdenka Hunjadi   čistilka
Darinka Lončarič   čistilka
Breda Drofenik   čistilka
Katja Hunjadi   čistilka
Zvonka Mlakar   čistilka