UČITELJI

RAZREDNA STOPNJA

Razred in oddelek Učitelji/-ica Pogovorne ure
 1. a Petra Smodič
Dodatni učitelj Jožica Stojnšek
OPB Katja Stampfer Kuharič
1. b Iris Forjan četrtek, 8.20–9.05
Dodatni učitelj Sonja Čokl ponedeljek, 10.30-11.15
OPB Lidija Grgič četrtek, 12.10–12.55
jutranje varstvo Sonja Čokl
2. a Lidija Klančič tor., 9.25–10.10
OPB Petra Permozer petek, 12.10- 12.55
2. b Mateja Škalič pon, 9.25–10.10
OPB Suzana Knap
3. a Tanja Strelec čet., 11.20–12.05
OPB Robert Hriberšek
3. b Nina Tomšič pon., 11.20–12.05 (po najavi)
OPB Nika Švaljek sreda, 10.30–11.15
4. a Jožica Ljubej
OPB Jolanda Pukšič ponedeljek, 12.10-12.55
4. b Cvetka Dietner-Krajnc petek, 8.20–9.05
OPB Domen Cajnkar torek, 11.20-12.05
5. a Senka Jauk petek, 12. 10–12. 55
5. b Sara Glavič pon., 11.20–12.05
OPB
TJA Andreja Kuhar petek, 12.10–12.55

 

 

 

UČITELJI

PREDMETNA STOPNJA

Učitelj/-ica Predmet Razrednik Pogovorne ure
Domen Cajnkar ZGO 6. a torek, 11.20–12.05
Sabina Grabar SLJ 6.b četrtek, 9.25–10.10
Klemen Markelj TJA, SLJ, ŠNO, VZM 7. a  petek, 9.25–10.10
Alenka Protner FIZ, TIT 7. b
Petra Kozar Bežan GVZ 8. a torek, 8. 20–9. 05
Danijela Pećanac SLJ 8. b sreda, 10.30–11.15
Matjaž Ezgeta TJA 9. a sreda, 12.10–12.55
Karmen Fošnarič Kozar MAT 9. b sreda, 8.20–9.05
Robert Hriberšek TIT
Anita Škraban NEM, GEO
Saša Šauperl ZGO, DKE, GEO
Doroteja Šrimpf DSP, knjižnica
Goran Tušak RAI, MAT, MME ponedeljek, 8.20–9.05
Jasmina Voršič KEM, NAD
Jelka Marin DSP petek, 9.25–10.10
Mitja Kovačič ŠPO, OPB, IŠP
Nina Babič DSP
Olga Pečnik ŠPO, ŠSP četrtek, 11.20 – 12.05
Stojan Berlič GEO sreda, 11.20–12.05
Suzana Knap LUM, OPB, LS
Violeta Ravnjak SLO, TJA
Vitoslava Kos MAT ponedeljek, 11.20–12.05
Vesna Madžarac NAR,  BIO, GOS
Estelle Polič DSP petek, 11.20–12.05

 

OSTALI DELAVCI

Delavec Funkcija
Damir Orehovec ravnatelj
Jasmina Voršič pomočnica ravnatelja
Nina Babič šolska psihologinja
Jelka Marin specialna pedagoginja
Doroteja Šrimpf knjižničarka
Estelle Polič psihologinja – DSP
Aleksandra Markuš tajnica
Violeta Adamič, Vesna Buček računovodkinja
Darko Kermavc hišnik
Marija Fras kuharica
Marija Vajnhandl pomočnica kuharice – čistilka
Darja Cimerman čistilka
Zdenka Hunjadi čistilka
Darinka Lončarič čistilka
Tomka Lukić čistilka
Katja Hunjadi čistilka
Zvonka Mlakar čistilka